GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5038443
nr 503 8443
Stekfat
1700-tal, kompaniporslin, nagg, längd: 36
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 januari 2008
kl 17:20:33
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr